Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 "Дюймовочка" Рубіжанської міської ради Луганської області

Наш дитячий садок

Нормативна кількість місць у закладі: 95.

Відвідують заклад дошкільної освіти: 113 дітей.

Мова освітнього процесу: українська.

Наш дитячій садок "Дюймовочка" - це теплий, затишний будинок, де панує сімейна обстановка, в якій діти грають, слухають казки, дружно беруть участь в заняттях, праці, спілкуванні. Домашня атмосфера панує всюди: в світлих кімнатах груп, теплих спальнях, в красивих прийомних. Сучасний, незвичайний, зі смаком підібраний дизайн кожної групи щодня радує наших вихованців, заради яких все це і створюється. Ми вважаємо, що створення сприятливих умов один з надзвичайно важливих і необхідних чинників для повноцінного формування і розвитку всебічно розвиненої особистості дитини.

Запрошуємо всіх малюків та їхніх батьків в наш чудовий дитячий сад, який розташований за адресою: м.Рубіжне вул. Богдана Хмельницького 92, контактний телефон 6-30-50.