Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 "Дюймовочка" Рубіжанської міської ради Луганської області

Історія

Більше півстоліття минуло з того часу, як був побудований дитячий садок «Дюймовочка». Перших маленьких рубіжан восени 1961 року зустрічала Кравченко Міла Афанасівна. Багато років пропрацювала завідувачем дитсадка й Тихонова Тамара Кузьмінівна. Колектив педагогів був маленьким, але творчим, відданим своїй праці. Слід відмітити роботу таких педагогів: Ігнатенко Раїси Іванівни, Перепелиці Ганни Павлівни, Пилипенко Віри Миколаївни, Іванської Галини Валентинівни, Підкуйко Любові Саїдівни та багатьох інших.

Минали роки….. Змінювались покоління, а дитячий садок продовжував жити й виховувати в своїх стінах маленьких рубіжан – своє майбутнє покоління.

У 1990 році після великої реконструкції, змінився зовнішній вигляд дитячого садочка. В ньому з’явились спальні, простора музична зала, змінився інтер’єр дитячого садка. Але незмінними залишились любов та повага до дітей.

У 1996 році завідувачем стає Підкуйко Любов Саїдівна, колишній вихователь цього дитячого садочка. Дитячий сміх, вогник радості в очах дітей стали основними чинниками у роботі всього колективу дитсадка «Дюймовочка».

Колектив і до сьогодні знаходиться у постійному пошуку нових напрямків вільного спілкування з дітьми та створення психологічного та емоційного комфорту.

Великий вклад у розвиток дитсадка внесли вихователі: Літвінова Клавдія Іванівна, Бондаренко Любов Миколаївна, Савченко Людмила Іванівна, Дзюбан Олена Дмитрівна, Резниченко Галина Василівна, медсестра Астраханцева Світлана Вікторівна.

У 2003 році дитячий садок «Дюймовочка» перейшов до комунальної власності управління освіти Рубіжанської міської ради.

В дитсадку функціонують 5 груп, з яких 1 – для дітей ясельного віку, та 4 – садового. У садочку виховуються 129 дітей.

В садочку працює 31 співробітник: 12 педагогів (четверо з яких мають вищу освіту, восьмеро – неповну вищу) та 19 осіб обслуговуючого персоналу.

Педагогічний колектив дитячого садка постійно приймає участь у підготовці та проведенні міських семінарів для педагогів та методистів дитячих садків міста.

З січня 2013 року очолює дошкільний заклад Бойченко Світлана Володимирівна – людина здібна, творча, що має багато планів на майбутнє.